Juniorka veze bod ze St. Pöltenu

13.01.2013 | PeM

Znojmo - Utkání s výběrem z hokejové akademie v St. Pöltenu bylo poznamenáno častým vylučováním, hlavně v první třetině se trestné lavice nacházely v neustálé permanenci. Gólů jsme se dočkali paradoxně až při klasickém počtu hráčů na obou stranách. Znojmo ještě necelé čtyři minuty před koncem zápasu vedlo 2:1, nakonec však o vítězi musely rozhodnout až samostatné nájezdy, v nichž o bodu navíc pro své barvy rozhodl domácí Reyn.

28.kolo, neděle 13. 1. 2013, 13:00
LA Stars
po samostatných nájezdech
Třetiny: 0:0, 1:1, 1:1 - 0:0
Branky a nahrávky: 38. Richter (Baltra, Wagner), 57. Kläy (Karachun) 65. Reyn - 39. Nováček (Špaček), 41. Tichý (Fusek). Vyloučení: 12:6, navíc Schröder (LAS) a Theimer (ZNO) 5 minut + DKU. Bez využití. Střely na branku: 39:29. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.
Eishockeyclub LA Stars: Aeschlimann - Hrdina, Krammer, Wärnelius, Gysi, Boskovic, Wagner - Leißer, Kläy, Schröder - Baltram, Richter, Flamand - Karachun, Skorovs, Evangelista - Reyn, Houben.
ORLI ZNOJMO: Novotný - Theimer, Tichý, Michalica, Hobza, Odehnal, Koňařík, Bukáček - Špaček, Nováček, Fusek - Schejbal, Nahodil, Pelikán - Holub, Cerovečki, Vald - Kacetl.