Zlín
1/3
2/3

Mistr v Hostan aréně neuspěl

Z n o j m o - Přestože Orli po první třetině prohrávali o jeden gól, druhé dějství vyznělo přesvědčivě v jejich prospěch. V poslední třetině sice dvěma góly vyrovnal hostující Kristek, ale <b>Uram</b> po pěkné kombinaci s kapitánem Pucherem v přesilovce vstřelil rozhodující branku. Velmi dobrým výkonem se prezentoval brankář Přikryl, který zlikvidoval mnoho nebezpečných pokusů Zlína.

Leoš Zajíc (Znojmo): Po první třetině, kdy jsme se trochu hledali, jsme zbytek utkání odehráli velice dobře. Zlín je velmi kvalitní mužstvo a výhra 4:3 je velmi cenná. Na dnešní zápas jsme se dobře připravili, protože jsme chtěli vědět, co v nás je. Zatím jsme nesehráli mnoho zápasů s extraligovými soupeři. Byly k vidění velmi dobré kombinace a krásný gól do prázdné brány po kombinaci Pucher - Uram. Taky jsme předvedli velmi dobrou obrannou hru. Petr Přikryl zachytal velmi dobře a mnohokrát tým podržel.