2:1, 0:2, 4:2
1/3
2/3

Na závěr přípravy těsná prohra s úřadujícím mistrem

Z l í n - Sérii přípravných utkání ukončilo Znojmo těsnou prohrou na zlínském ledě. Divoká třetí třetina rozhodla o výsledku zápasu. Ještě na jejím začátku vedli Orli o dvě branky, ale soupeř třemi rychlými góly otočil skóre ve svůj prospěch. Znojmo sice dokázalo vyrovnat, ale ke konci utkání Zlín zužitkoval přesilovou hru. Závěrečnou power play znojemský tým nevyužil a přišel tak o zisk pomyslného bodu. Vypjatý konec utkání vyústil v hromadnou bitku. Třemi brankami se blýskl ve znojemském dresu obránce <b>Karel Rachůnek</b>, odchovanec zlínského klubu. Bilance ze všech patnácti přípravných utkání činí osm výher, šest proher a jednu remízu. Nyní už mysl všech bude směřovat na soutěžní boje, které začínají přesně za týden, kdy Orli roztočí kolotoč extraligových zápasů na ledě třineckých Ocelářů.

Karel Vaněk (Znojmo): Utkání bylo velmi dobré první dvě třetiny. Ve třetí třetině jsme hned v úvodu dali na 2:4 a poté jsme do 7. minuty dostali tři branky. Ještě tři minuty před koncem byl stav 5:5, ale inkasovali jsme v oslabení. V závěrečné power play jsme nedosáhli na vyrovnání.