Orli Znojmo Orli Znojmo
21'
40'
45'

Orli dotáhli v Liptovském Mikuláši dvougólovou ztrátu, ale na výhru to nestačilo

Domácí vstoupili do utkání aktivněji a po první třetině vedli hned o dva góly. Druhé dějství patřilo naopak Orlům, kteří vyrovnali díky Filipu Ahlovi a Tomáši Svobodovi na 2:2. Na třetí zásah Liptovského Mikuláše v samém začátku poslední dvacetiminutovky našel ještě odpověď Anthony Luciani, avšak další ztrátu již Znojmo dorovnat nestihlo. Domácí navíc pečetili své vítězství trefou do prázdné branky.

Autor: Lukáš Caha

Statistiky hráčů

Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů

Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Milan Jančuška (Liptovský Mikuláš): V první řadě jsem velmi rád, že jsme mohli změřit síly se Znojmem, účastníkem bývalé EBEL ligy. Jsem spokojený i s výhrou, bylo tam velmi pozitivních věcí. Soupeř byl kvalitní, prověřil nás v situacích, které jsme potřebovali zlepšit. Využili jsme přesilové hry, což mě těší.

Jiří Beroun (Znojmo): Na Liptovský Mikuláš jsme se připravovali, dívali jsme se na nějaké zápasy, ale měli jsme špatný vstup do první třetiny. Byly tam hloupé fauly a ta oslabení jsme neodehráli dobře. Ve druhé třetině se to trochu zlepšilo, ale obecně jsme dělali věci, které si v sezóně nemůžeme dovolit.