Erste

Oščádalův hattrick vrací juniorku na vítěznou vlnu!

Oščádalův hattrick vrací juniorku na vítěznou vlnu!
20.11.2016 | Marcela Procházková

Náskok, který si znojemští junioři vybojovali v první třetině, v té druhé ještě navýšili. Pak přišel ke slovu i soupeř a do Geržovy svatyně poslal první gól. Znojemští ale ani na vteřinu nezaváhali a Budapešti gól oplatili dalším gólem. Dvoubrankovou ztrátu se domácí snažili zachránit hrou bez brankáře, ovšem Orli si vítězství pohlídali. Největší hvězdou utkání byl se třemi brankami jednoznačně Vladimír Oščádal.

20.kolo, neděle 20. 11. 2016, 12:30
2
MAC Budapešť
Znojmo
3
Třetiny: 0:1, 1:2, 1:0
Branky a nahrávky: 33. Mogyorosi (Fekete, Löczi), 59. Djumic – 17. Oščádal (Kruckovyč, Brabec), 31. Oščádal (Růžička, Bulín P.), 40. Oščádal (Bulín P., Kruckovyč). Rozhodčí: Rencz – Muzsik, Mizsák. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. Diváci: 55. Střely na branku: 72:25. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.
MAC Budapešť: Györi – Jaszai D., Toth, Boros, Sarcia, Türmer, Mogyorosi, Jaszai B. – Szigeti, Majoross, Körösi – Vajda, Fekete, Löczi – Farago, Djumic, Sebestyen – KEdves, Kreisz, Korchma.
ORLI ZNOJMO: Gerža – Kruckovyč, Hrubý, Brabec, Peří – Oščádal, Růžička, Bulín P. – Kuntoš, Fruhwirt, Svatuška – Fruvirt, Niederhafner, Stromko.

Ohlasy

Miroslav Vybíral (Znojmo): Byla to týmová práce od první do poslední sekundy, jsem na moje hráče hrdý! Devět jich máme mimo sestavu z důvodu zranění nebo nemoci a v posledních pěti zápasech nám vždy chybělo šest hráčů. Teď nás čeká přestávka. Doufám, že se dají hráči do pořádku a připravíme se na další část sezóny.