Přípravné zápasy - pá 15. 8. 2008
přát.
Trenčín

Půlhodinové utkání skončilo remízou

<em>Znojmo</em> - O půl hodiny musel být zkrácen druhý zápas Znojemských orlů na RONA Cupu proti Dukle Trenčín. Narozdíl od prvního duelu začali znojemští hráči lépe, když se ve 2. minutě v přesilové hře zásluhou Demela dostali do vedení. Domácí však o tři minuty později, rovněž z početní převahy, vyrovnali. I přes častá vyloučení se už v první třetině žádný tým ze vstřelené branky neradoval. V druhé části se hrálo jen necelých deset minut, přesto padly čtyři góly. Nejdřív se za Orly prosadil Růžička a po něm Dopita, Trenčín však dokázal během 26. minuty dvěma brankami vyrovnat. V polovině utkání hlavní rozhodčí zápas ukončil kvůli nevyhovujícím podmínkám na ledové ploše. Obě mužstva ještě stihla samostatné nájezdy, ve kterých byla Dukla lepší, neboť z pěti pokusů mířila dvakrát do černého. Znojmo nepřekonalo soupeřova brankáře ani jednou.