Erste

Starší žáci uspěli s Velkým Meziříčím

Starší žáci uspěli s Velkým Meziříčím
20.02.2010 | Redakce

Jedno z nejkvalitnějších utkání sehráli v týdnu znojemští starší žáci. V dohrávce odloženého devátého kola se na zimním stadionu v Moravských Budějovicích poprvé v sezóně střetli s Velkým Meziříčím. Konečný výsledek vyzněl poměrně jednoznačně pro lídra soutěže, soupeř však dokázal v některých fázích zápasů držet krok a vysloužil si pochvalu. Pět ze šesti gólů Orlů vstřelil Luboš Horký.

9.kolo, středa 17. 2. 2010
6
Znojmo
Velké Meziříčí
2
Třetiny: 2:1, 3:1, 1:0
Branky a nahrávky: 8. Horký (Kruckovyč, Fruhwirt), 11. Horký (Fruhwirt), 34. Horký, 35. Horký (Lander, Jirků), 39. Horký (Fruhwirt, Lander), 43. Fruhwirt (Lander).
ORLI ZNOJMO: Růžička (od 31. Dočekal) – Mandát, Toman, Kruckovyč, Jirků, Březina, Horký, Forman, Zemánek, Fruhwirt, Lander

Utkání mělo v první třetině poměrně slušné tempo a trvalo nám, než jsme se s tím srovnali. Do dvoubrankového vedení jsme se dostali po pěkných akcích.

Přesto jsme v závěru první a na začátku druhé třetiny dostali dva góly v oslabení, které jsme hráli špatně. Následně jsme dělali spoustu chyb a soupeř nás dostával pod tlak, s trochou štěstí a také díky brankářům jsme neinkasovali, naopak si do konce druhé třetiny udělali tříbrankový náskok.

Ve třetí třetině tempo opadlo a asi více ze hry jsme měli my. Soupeř patřil k jedněm z nejlepších v soutěži.

 
Facebook