Vydařená druhá třetina přinesla vítězství

16.08.2008 | LuP

Znojmo - Znojemští hokejisté úspěšně zvládli své poslední vystoupení na slovenském RONA Cupu a díky vynikajícím přesilovkám zdolali Skalici, v jejímž dresu tentokrát nenastoupil Žigmund Pálffy. Narozdíl od včerejších zápasů dnes teplotní podmínky a stav ledové plochy v trenčínské hale nepůsobily hráčům žádné problémy. Skóre utkání otevřel v 25. minutě Bartek, ještě ve druhé části se prosadili také Haman a Rýgl. Na začátku třetí třetiny sice skóroval Ivičič a stejný hráč v 58. minutě snížil na rozdíl jediné branky, poslední slovo ale patřilo Jaroslavu Svobodovi, který minutu před koncem ve dvojnásobné přesilovce pečetil znojemské vítězství. Rovněž v samostatných nájezdech byli úspěšnější Orli, prosadili se Selingr, Svoboda a Růžička, naopak Trvaj neinkasoval ani jednou.

přát., sobota 16. 8. 2008, 16:00
Skalica
Branky a nahrávky: 42. Ivičič (Kocák, Školiak), 58. Ivičič (Višňovský, Hartmann) - 25. Bartek (Demel), 32. Haman (Tesařík, Erat), 39. Rýgl (Růžička, Procházka), 59. Svoboda (Růžička). Rozhodčí: Jung - Mülner, Šefčík Vyloučení: 9:6. Využití: 1:4. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4.
HK 36 Skalica: Ondrejka - Ivičič, Gula, Jendek, Grundling, Šille, Škápik, Beňa, Javorek - Višňovský, Hartmann, Mikúš - Kocák, Školiak, Pašek - Horský, Kutálek, Hrnčirík - Šátek, Mikušovič, Hollý
ORLI ZNOJMO: Trvaj - Tesařík, Švrček, Chvátal, Rýgl, Kotaška, Mrázek, Štach, Mojžíš - Erat, Bartek, Selingr - Růžička, Čachotský, Haman - Demel, Procházka, Svoboda - Beroun, Kucharczyk