8'
37'
47'

Znojmo veze z Innsbrucku první body! Výhru zařídil Sedlák

Hned dvěma brankami se v pátek na ledě Innsbrucku prezentoval znojemský obránce Adam Sedlák. Ten gólový účet načal i ukončil. Orli si tak po výhře 3:2 připisují první tři body do tabulky.

Znojmo s Lassilou v brance začalo v Innsbrucku aktivně. V osmé minutě se prosadil střelou od modré čáry Adam Sedlák, který namířil puk přesně nad beton gólmana Motteho. Soupeř mohl následně ve vlastním oslabení vyrovnat, avšak Lassila stihl včas zakročit a skrumáž v brankovišti uklidnit. I Orli si zahráli v první třetině přesilovku, domácí se však bez větších obtíží ubránili.

Ve druhé dvacetiminutovce šlo Znojmo do tří a Innsbruck dlouhou přesilovku využil. Když už byli hosté ve čtyřech, srovnal na 1:1 znojemských odchovanec ve službě Rakušanů Jan Lattner. Rozhodčí odjeli branku ještě přezkoumat na video, ale o její regulérnosti nakonec nebyl pochyb. Orli odpověděli tři minuty před sirénou. K odraženému kotouči v brankovišti se dostal Petr Beránek a bekhendem vrátil svým barvám vedení.

Na začátku třetí třetiny Innsbruck znovu srovnal a opět to bylo v přesilové hře. Recept na Lassilu tentokrát našel Michael Boivin. Znojmo si však inkasovaný gól nenechalo líbit a o tři minuty později se prosadil podruhé během večera Adam Sedlák. S ubývajícím časem kulminoval tlak domácích, ale Orli uzamkli obranné pásmo a další vyrovnání již nedovolili.