Orli Znojmo Orli Znojmo
přát.
Přípravné zápasy - čt 14. 8. 2008
Zvolen

Zvolen udolal Orly v poslední třetině

Znojmo - V netradičním čase hodinu po poledni sehrálo znojemské mužstvo první ze tří utkáních na trenčínském turnaji RONA Cup. Soupeř HKM Zvolen vstoupil lépe do utkání, když se na začátku zápasu ujal vedení a ve druhé třetině zvyšoval na 2:0. Znojemští orli v polovině utkání snížili na rozdíl jednoho gólu Václavem Meidlem, ale poté byly všechny jejich pokusy o vyrovnání marné. Zvolen přidal v poslední třetině další dvě branky a rozhodl o svém vítězství. Dle pravidel turnaje se na závěr jela série pěti samostatných nájezdů, ve kterých byli znojemští hráči úspěšnější, když "nájezdníci" Růžička a Plášek proměnili a brankář Trvaj pustil za svá záda pouze jedinou střelu slovenského protivníka. Znojmo si tak připsalo pomocný bod, který může mít vliv na pořadí v turnaji.

Autor: HoR

Statistiky hráčů