Orli Znojmo Orli Znojmo

Aqualand Moravia dětský koutek

FotoZnojemský hokejový stadión pokračuje ve zkvalitňování zázemí pro diváky. Na hokej se tak může vypravit skutečně celá rodina i s dětmi! Orli Znojmo ve spolupráci se stavební firmou LaVaRoss2010, městem Znojmem a ostatními partnery otevřeli pro návštěvníky znojemského zimního stadiónu v září 2013 nový dětský koutek, který vznikl celkovou rekonstrukcí nepoužívaných prostor nad jedním z bufetů na zimním stadionu.

» Fotogalerie z rekonstrukce

Dětský koutek je v provozu při všech zápasech "A" mužstva a speciálně určených akcích. O děti se starají erudovaní pedagogičtí pracovníci ze SVČ Znojmo, kteří pomohli i s realizací této skvělé myšlenky. Dětský koutek je kapacitně omezen na 15 dětí, za dítě se vybírá poplatek 60,- Kč. Rodiče mohou dítě přivést do koutku i během zápasu. Je dobré mít pro dítě připraveny přezůvky a pitíčko. Prosíme všechny rodiče aby do koutku nevodily nemocné děti. Koutek prošel zkušebním provozem a bude postupně doplňován dalším vybavením tak, aby se v něm malí návštěvníci cítili co nejlépe.

» Přihláška do dětského koutku

"Otevření dětského koutku je dalším krokem v programu s pracovním názvem Fandí celá rodina, který bychom rádi uvedli v život. Prvním krokem bylo výrazné zlevnění vstupného pro děti a mládež, nyní jsme se zaměřili na rodiny a naše nejmenší fanoušky," popsal vznik koutku manažer Orlů Znojmo Petr Veselý. "Za výrazné pomoci města Znojma a stavební firmy LaVaRoss se nám podařilo zrekonstruovat nevyužívané prostory, z nichž vznikl dětský koutek, kde můžou rodiče své děti bez obav zanechat a mít jistotu, že o ně bude během zápasů dobře postaráno," dodal.

Foto

Foto