Orli Znojmo Orli Znojmo

Lukáš Peroutka peroutka@hcorli.cz

» Rozpis utkání

Přístup na stadion

Pro vstup na stadion je nutné vlastnit press akreditaci. Pokud nevlastníte ligovou akreditaci EBEL (viz níže), je možné zažádat o zápasovou akreditaci e-mailem na peroutka@hcorli.cz nejpozději 24 hodin před začátkem utkání.

Po potvrzení ze strany klubu jsou akreditace k dostání na vrátnici zimního stadionu na uvedené jméno. Tyto akreditace je nutné po zápase na stejné místo vrátit. Pro vstup na stadion je určen hlavní vchod.

Fotografové musí na základě nařízení EBEL při pohybu po stadionu nosit fotovestu. Vestu je možné po předchozí domluvě vypůjčit v kanceláři klubu.

Press box

Zástupcům médií je na stadionu k dispozici press box s dobrým výhledem na ledovou plochu, elektrickými zásuvkami a wi-fi internetem. Press box je dobře dostupný a viditelný po pravé straně ihned po vstupu do arény (viz obrázek). Novináři se mohou během utkání volně pohybovat po stadionu a využívat všech jeho zařízení.

Press box at the arena