Orli Znojmo Orli Znojmo

Vstupenky

Vstupenky na zápasy EBEL

Vstupenky na celou základní část Erste Bank Eishockey Ligy 2019/20 jsou v prodeji online. Získejte lístky včas a za nejlepší cenu zde.

Jednorázové vstupné pro sezónu 2019/2020
Dospělí Standardní cena: 139,- Kč
Cena 6 dní před utkáním: 149,- Kč
Cena v den utkání: 159,- Kč
Studenti
a Senioři
100 Kč / 5 EUR
VISTA restaurant 249 Kč
Děti do 140 cm
a ZTP
zdarma

Zvýhodněné vstupenky za 100 Kč lze zakoupit pouze fyzicky na pokladně po předložení dokladu.

Platí do sektorů G1, G2, C, D, E, F + stání, kromě míst obsazených permanentní vstupenkou. Návštěvník s jednorázovou vstupenkou je povinen toto místo majiteli platné permanentky kdykoliv uvolnit.

Studenti, mládež a senioři mohou po předložení ISIC karty nebo jiného studijního dokladu opatřeného fotografií a datem platnosti, respektive občanského průkazu nebo karty seniora, využít slevu 39 Kč až 59 Kč. Držitel průkazu tak po jeho předložení zaplatí za vstup na mistrovské utkání EBEL od 100 Kč. Slevu je možné uplatnit pouze v den zápasu na pokladně ZS.

» Ubytovací partner klubu: TRANS WORLD HOTEL SAVANNAH

Vstupenky na přípravné zápasy

Majitelé platných permanentních vstupenek mají vstup na přípravné zápasy zdarma, stejně jako děti do 140 cm v doprovodu dospělé osoby a držitelé průkazu ZTP.

Přípravné zápasy na sezónu 2019/2020
Cena 70 Kč / 4 EUR