Orli Znojmo Orli Znojmo

Děti do 140 cm
ZTP
zdarma

Platí do sektorů G1, G2, C, D, E, F + stání, kromě míst obsazených permanentní vstupenkou. Návštěvník s jednorázovou vstupenkou je povinen toto místo majiteli platné permanentky kdykoliv uvolnit.

Studenti, mládež a senioři mohou po předložení ISIC karty nebo jiného studijního dokladu opatřeného fotografií a datem platnosti, respektive občanského průkazu nebo karty seniora, využít slevu 39 Kč až 59 Kč. Držitel průkazu tak po jeho předložení zaplatí za vstup na mistrovské utkání EBEL od 100 Kč. Slevu je možné uplatnit pouze v den zápasu na pokladně ZS.

Vstupenky na přípravné zápasy

Majitelé platných permanentních vstupenek mají vstup na přípravné zápasy zdarma, stejně jako děti do 140 cm v doprovodu dospělé osoby a držitelé průkazu ZTP.

Přípravné zápasy na sezónu 2019/2020
Cena 70 Kč / 4 EUR