Tesla Orli Znojmo Tesla Orli Znojmo

Vstupenky

Vstupenky na jednotlivé zápasy základní části

I nadále bude vstupenka na stání i sezení jednotná. Její cena na mistrovská utkání v základní části bet-at-home ICE Hockey League 2021/2022 byla stanovena od 139 Kč za zápas základní části v závislosti na datu nákupu. Vstup zdarma mají děti do 140 cm bez nároku na místo a držitelé průkazu ZTP+P.

Vstupenky je možné nakupovat online zde.

Jednorázové vstupné pro sezónu 2021/2022
více než týden před zápasem (online) 139 Kč
4 až 7 dnů před zápasem (online) 149 Kč
2 až 3 dny před zápasem (online) 159 Kč
v den zápasu (kasa + online) 169 Kč
Studenti a mládež
Senioři *
100 Kč / 5 EUR
ZTP 75 Kč / 4 EUR
Děti do 140 cm
ZTP+P
zdarma / free

Platí do sektorů G1, G2, C, D, E, F, H + stání, kromě míst obsazených permanentní vstupenkou. Návštěvník s jednorázovou vstupenkou je povinen toto místo majiteli platné permanentky kdykoliv uvolnit.

Studenti, mládež a senioři mohou po předložení ISIC karty nebo jiného studijního dokladu opatřeného fotografií a datem platnosti, respektive občanského průkazu nebo karty seniora, využít slevu. Slevu je možné uplatnit pouze v den zápasu na pokladně ZS.

* Senioři jsou podle definice Světové zdravotnické organizace ti občané, kteří dovršili věku 65 let.

Vstupenky na přípravné zápasy

Majitelé platných permanentních vstupenek mají vstup na přípravné zápasy zdarma, stejně jako děti do 140 cm bez nároku na místo a držitelé průkazu ZTP+P.

Vstupenky je možné nakupovat online zde.

Přípravné zápasy na sezónu 2021/2022
Dospělí 80 Kč / 4 EUR