Z Pardubic jedou junioři s prázdnou

30.10.2009 | Redakce

Pardubice - V předposledním kole základní části juniorské extraligy zajíždělo Znojmo do Pardubic. Znojemští se sice zásluhou Síkely ujali vedení jako první, ale domácí ještě v první třetině vyrovnali. Druhá dvacetiminutovka patřila jen Pardubicím a do kabin se šlo se stavem 3:1. V posledních deseti minutách třetí třetiny snížil Schneider, ale chvíli na to poslali domácí za záda Kacetla další dva puky a bylo po zápase. Sekundu před koncem ještě upravil výsledek na konečných 5:3 znojemský Piskoř.

21.kolo, pátek 30. 10. 2009, 15:00, ČEZ Aréna Pardubice
5
Pardubice
3
Třetiny: 1:1, 2:0, 2:2
Branky a nahrávky: 20. Čapek (Hemský, Havlík), 27. Poskočil (Kapec, Kousal), 34. Havlík (Kousal), 56. Hemský (Zdráhal), 59. Kousal (Poskočil) – 15. Síkela (Pláněk), 53. Schneider (Piskoř), 60. Piskoř (Pospíšil, Jarůšek). Rozhodčí: Úlehla – Padevět, Prchal. Vyloučení: 9:5. Využití: 1:0. Diváci: 50. Střely na branku: 30:46. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 5:2, 5:3.
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Štrof – Zdráhal, Krejnus, Vondráček, Lenoch, Havlík, Poskočil – Půhoný, Kousal, T. Veselý, J. Moučka, Křečan, Čapek, Pilař, Hemský, Kapec.
ORLI ZNOJMO: Kacetl – Opalek, Pospíšil, Kusák, Latner, Pláněk, Stehlík, Lattner – Bartoš, Fára, Piskoř, Horváth, Trojan, Schneider, Süsser, Síkela, Jarůšek.