Vstupenky

Vstupenky na jednotlivé zápasy základní části

K dispozici jsou vstupenky na stání i sezení, a to jak v online prodeji, tak na pokladnách zimního stadionu. Vstup zdarma mají děti do 150 cm bez nároku na místo a držitelé průkazu ZTP+P.

Cena vstupenky bude nově odstupňována ve třech kategoriích dle atraktivity soupeře.

Jednorázové vstupné sezení stání
Děti do 150 cm
ZTP+P
zdarma

Platí do sektorů G1, G2, C, D, E, F, H + stání, kromě míst obsazených permanentní vstupenkou. Návštěvník s jednorázovou vstupenkou je povinen toto místo majiteli platné permanentky kdykoliv uvolnit.

Studenti a senioři mohou po předložení ISIC karty nebo jiného studijního dokladu opatřeného fotografií a datem platnosti, respektive občanského průkazu nebo karty seniora, využít slevu. Slevu je možné uplatnit pouze v den zápasu na pokladně ZS.

* Senioři jsou podle definice Světové zdravotnické organizace ti občané, kteří dovršili věku 65 let.