Vedení klubu podporuje snahu o obnovení účasti v ICEHL

Aktuální zprávy
ST 3. 4. 2024
Vedení klubu Orli Znojmo podporuje přípravu žádosti o obnovení účasti v mezinárodní ICEHL, o kterou usiluje investiční skupina vedená bývalým hokejistou Radimem Antonovičem a Hynkem Blahou. Skupina je v úzkém kontaktu s vedením města Znojma a nyní probíhá jednání s vedením klubu.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Detaily vzájemné spolupráce včetně vlastnické struktury klubu jsou předmětem probíhajících jednání. Orli snahu o opětovný vstup do mezinárodní ligy vítají a poskytují jí veškerou podporu. Pokud všechny strany dospějí ke společné dohodě, jsou připraveni usilovat o opětovný vstup do ICEHL již pro nadcházející ročník 2024/25. Úspěch této snahy bude záviset mimo jiné také na vzájemných jednáních s vedením soutěže a splnění řady přísných přístupových kritérií.

Pokud snaha o začlenění do mezinárodní soutěže nedospěje do úspěšného konce, budou Orli ve Znojmě pokračovat ve 2. hokejové lize. Vedení klubu v takovém případě bude směřovat své úsilí k tomu, aby ke vstupu do ICEHL mohlo dojít v dalším soutěžním ročníku.

Bližší informace poskytneme co nejdříve.