Junioři na sobotní výhru nenavázali, v Budapešti bez bodu

03.11.2013 | Petra Matůšová

Znojemská juniorka se v Budapešti dlouho nemohla prosadit, a přestože svého rivala hlavně ve druhé třetině výrazně přestřílela, dokázala skórovat pouze dvakrát. Body tak tentokrát visely příliš vysoko.

27.kolo, neděle 3. 11. 2013, 13:50
4
MAC Budapešť
2
Třetiny: 1:0, 1:1, 2:1
Branky a nahrávky: 4. Lévai (Mach, Németh), 21. Felföldy (Terbócs, Dósa), 46. Schmál (Mach), 55. Németh (Schmál) – 27. Špaček (Nováček, Theimer), 52. Holub (Košťál, Hačecký). Vyloučení: 7:8, navíc Hloupý (ZNO) - 10 minut a Holub (ZNO) - 10 minut + DKU. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 35:42. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2.
MAC Budapešť: Zaka – Herszényi, Inglis M., Garát, Herner, Lévai, Inglis Á., Veréb, McGuire – Egyed, Silló, Tóth – Schmál, Mach, Németh – Fedosoff, Dósa, Terbócs – Vajda, Felföldy.
ORLI ZNOJMO: Novotný – Theimer, Švanda, Michalica, Křípal, Hloupý, Cílek – Hložek, Nováček, Špaček – Žemlička, Horák, Pelikán – Hačecký, Košťál, Holub – Cerovečki.