Juniorka rozhodla v posledních minutách o vítězství

04.12.2013 | PeM

Junioři Znojma si na ledě Salzburgu vybojovali dvoubrankové vedení, o které však během dvou minut třetího dějství přišli. V 59. minutě pak strhl přesilovkovým gólem vítězství na stranu Orlů Aleš Pelikán.

37.kolo, středa 4. 12. 2013, 17:30
3
Salzburg
5
Třetiny: 0:1, 1:2, 2:2
Branky a nahrávky: 29. Kainz (Pospisil, Rosenlechner L.), 49. Anděl (Vasilonoks, Wappis), 52. Kainz (Lahoda, Pospisil) – 9. Hložek (Horák), 32. Žemlička (Křípal, Košťál), 35. Hložek (Horák, Švanda), 59. Pelikán (Žemlička, Nováček), 60. Špaček (Nováček). Vyloučení: 8:7, navíc Duller (SLZ) 10 minut OT. Využití: 1:2. Střely na branku: 32:38. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:5.
EC Red Bull Salzburg: Zopf – Orsagh, Steinacher, Duller, Wörndl, Lackner, Wolf, Klöckl, Rosenlechner L. – Lahoda, Kainz, Pospisil – Zauner, Rosenlechner M., Egger – Vasilonoks, Wappis, Anděl – Flatscher, Berger, Hagler.
ORLI ZNOJMO: Dovina – Koňařík, Theimer, Michalica, Křípal, Švanda, Hloupý, Cílek, Toman – Žemlička, Nováček, Špaček – Hložek, Horák, Pelikán – Holub, Košťál, Cerovečki – Kacetl.