Erste

Juniorka napodobila A-tým a zvítězila nad Vídní

Juniorka napodobila A-tým a zvítězila nad Vídní
19.02.2015 | Petra Matůšová

Znojemští junioři se v závěru základní části nenechali zastavit ani Vídní a v derby dvou rivalů zvítězili na plné čáře. Ani ostřejší závěr utkání nic nezměnil na přísunu tří bodů do kapsy Orlů.

5.kolo, čtvrtek 19. 2. 2015, 18:00
6
Znojmo
Vídeň
2
Třetiny: 3:0, 2:2, 1:0
Branky a nahrávky: 4. Račický (Zajíc, Abdul), 7. Svatuška (Krcho, Lander), 11. Krcho (Lander, Švanda), 25. Koňařík (Lander, Švanda), 34. Račický (Zajíc, Mandát), 57. Zajíc (Krcho, Pospíšil) – 27. Bauer, 35. Bolterle. Vyloučení: 13:11, navíc Bauer (VIE) 5 minut + DKU. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 99. Střely na branku: 51:43. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 6:2.
ORLI ZNOJMO: Us – Pospíšil M., Mandát, Švanda, Koňařík, Křípal, Nahodil, Forman, Salát, Toman, Kruckovyč – Račický, Zajíc, Abdul – Svatuška, Lander, Krco – Hačecký, Horák, Synek.
UPC Vienna Capitals: Zopf – Kotinsky, Wieser, Pospíšil R., Worel, Hackl, Pelz, Preiser – Schlogl, Großlercher, Szabad – Bolterle, Maxa, Nißner – Bauer, Znenahlik, Ranftl – Schönwetter, Schneider, Köchl.

Ohlasy

Leoš Zajíc (Znojmo): Zvítězili jsme 6:2, takže s výsledkem jsme spokojeni. Můžeme být spokojeni i s hrou do té chvíle, dokud se to tak trochu "nerozstrkalo". Nechápu Vídeň, jak s takovým přístupem ke hře, se záměřem někoho zranit, chtěla postoupit do play-off. Jestli si mysleli, že k nám přijedou a my už je jen tak necháme vyhrát, tak to se přepočítali.

Skončíme na třetí příčce v naší skupině, tudíž jen budeme čekat, který tým si nás z divize A vybere jako soupeře do čtvrtfinále. Ale počítáme se Záhřebem. Na play-off se těšíme. Je to vyvrcholení a prodloužení sezóny. Naším snem je určitě projít přes první kolo.