Třebíč
1/3
2/3

S Třebíčí Orli nezaváhali

Z n o j m o - Po vydařeném úvodním zápase proti Trenčínu sehráli Orli hned následující den další přípravné utkání proti Horácké Slavii Třebíč, které skončilo stejným výsledkem jako proti Trenčínu – 5:2. Po dvou gólech dali <b>Mareš</b> s <b>Pláškem</b>, pátou branku si připsal <b>Barus</b>. Duel byl završením zábavné show, při které se představil nový tým Znojemských orlů a Patrik Eliáš ukázal „svůj“ Stanley Cup.
Kvůli kouři z ohňových efektů, který naplnil zimní stadión, musel být zápas o hodinu posunutý a hrál se pouze na třikrát 15 minut. První gól padl ve 3. minutě z hole znojemského Mareše, avšak o čtyři minuty později přehodil ležícího brankáře Slávika Sedláček. Třebíčtí hráli zapáleně a v 9. minutě už vedli po chybě Slávika gólem Fryaufa. Znojemští se snažili srovnat krok, ale do konce třetiny se už skóre neměnilo.

Na začátku druhé patnáctiminutovky se trefil do třebíčské sítě Plášek a v 25. minutě byl úspěšný i proti střídajícímu brankáři Kousalovi. Orli tak zlepšenou hrou dokázali vývoj zápasu obrátit ve svůj prospěch. Ke konci třetiny ještě spálili své šance Kverka a Tomáš Hradecký. Hned v úvodu poslední části utkání se svou druhou brankou v zápase prosadil Mareš, který pálil nad Kousalovo rameno. Hosté se do šancí dostávali méně, zato znojemští obránci Toman s Benákem je nedokázali využít. Ve 39. minutě však zužitkoval Hradeckého přihrávku Barus a uzavřel tak skóre na 5:2 i přes snahu hostí výsledek ještě pozměnit.