Týden hokeje navštívilo ve Znojmě 27 dětí

Juniorský hokej
ST 17. 1. 2024
Lednový Týden hokeje v rámci projektu Pojď hrát hokej navštívilo ve Znojmě 27 dětí ve věku od čtyř do osmi let. Přišli nejen malí kluci, ale i holky. Děti se možná nechaly inspirovat krásnými výsledky českých juniorských reprezentací.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Všichni měli jedinečnou možnost se seznámit s ledním hokejem, prohlédnout si výstroj a v neposlední řadě vzít do rukou hokejku a vyzkoušet si, jak jim to půjde na ledové ploše mezi mantinely. Společnost jim opět dělal maskot HC Leram Orli Znojmo, který přispíval velkou měrou k veselé a přátelské atmosféře. Pomocnou ruku novým začínajícím hokejistům nabídli nejen trenéři žákovských kategorií, ale také starší spoluhráči včetně některých hráčů A-týmu.

Rodiče s podmínkami fungování znojemské hokejové mládeže seznámil předseda klubu HC Orli Znojmo - mládež Rudolf Cakl. Řeč přišla i na to, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Děti si domů odnesly spoustu zážitků a každý dostal jako pozornost od Českého hokeje malý dárek.

Těšíme se, že se s některými účastníky potkáme ve znojemské hokejové kabině.