Erste

Martin Podešva znovu oblékne znojemský dres

Martin Podešva znovu oblékne znojemský dres
20.12.2012 | Redakce

Znojmo - Finiš základní části Erste Bank Eishockey ligy se neúprosně blíží a znojemský klub se rozhodl posílit v důležité části sezóny své útočné řady. Staronovým přírůstkem v orlí družině se stává Martin Podešva. Šikovný útočník se vrací na jih Moravy po necelém roce, během kterého okusil český extraligový i prvoligový led.

Martin Podešva se poprvé objevil ve Znojmě již v sezóně 2010/2011, kdy klub proplouval klidnými vodami 1. české hokejové ligy. Po vstupu do EBEL zůstal věrný dresu s Orlem na hrudi a premiérový ročník 2011/2012 v mezinárodní soutěži završil jako třetí nejproduktivnější hráč týmu (11 + 17).

Na jaře roku 2012 se čtyřiadvacetiletý Podešva rozloučil se znojemskou kabinou a zamířil zpět do extraligového Třince. Zde dostal šanci nakouknout do nejvyšší české soutěže. Pár utkání odehrál také za prvoligový Šumperk, v jehož barvách v téměř každém svém startu skóroval.

Nyní se do konce sezóny vrací zpět na jih Moravy. Vzhledem k jeho příchodu se nedá vyloučit, že některý z útočníků kádr opustí. Pokud se podaří vyřídit všechny potřebné náležitosti, měl by se Martin Podešva objevit na znojemském ledě již v zítřejším utkání.

Vizitka a statistiky Martina Podešvy