Frekvence 1 a Evropa 2 novými mediálními partnery

Aktuální zprávy
ÚT 3. 7. 2012
<em>Znojmo</em> - Začátek července s sebou přináší také dobré zprávy v oblasti partnerů klubu. Zbrusu novými mediálními partnery Orlů se totiž stávají rádiové stanice Frekvence 1 a Evropa 2! „Jsme velmi rádi, že se nám spolupráci podařilo uzavřít. Věříme, že partnerství s touto dvojicí významných stanic významně přispěje k propagaci klubu a jeho dalšímu zviditelnění,“ řekl marketingový manažer klubu Mgr. Petr Veselý.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Frekvence 1 a Evropa 2 patří mezi nejposlouchanější celoplošná rádia v České republice, podle průzkumu agentury Median těmto stanicím patří druhá, respektive třetí příčka v počtu posluchačů.

V posledním čtvrtletí roku 2011 si Frekvenci 1 naladilo přes 940 tisíc lidí denně, Evropu 2 víc jak 870 tisíc. „Díky této spolupráci se upoutávky na zápasy a klubové akce budou objevovat na dvou z nejpopulárnějších stanic v Česku, a najdou si tak cestu k širšímu okruhu posluchačů,“ kvituje Veselý.