Klub zavádí zvýhodněné vstupné pro děti a mládež, na hokej již za 75,- Kč!

Aktuální zprávy
ST 4. 9. 2013
<em>Znojmo</em> - Vedení klubu Orli Znojmo se rozhodlo vyjít vstříc mládeži a studentům. Od nové sezóny 2013/2014 pro ně zavádí snížené vstupné. Mládež a studenti do 26 let se tak na domácí zápasy Orlů v Erste Bank Eishockey lize dostanou již za 75,- Kč! V platnosti nadále zůstává bezplatný vstup pro děti do 140 cm a pro držitelé průkazu ZTP.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

"Stále hledáme další způsoby, jak zaplnit tribuny našeho zimního stadionu a vytvořit tak pro hráče co možná nejlepší atmosféru, protože znojemští fanoušci vždy byli pomyslným šestým hráčem týmu Orlů," zdůvodňuje tento krok manažer Petr Veselý.

"K příležitosti začátku školního roku jsme do znojemských škol věnovali na 400 volných vstupenek a v dalších podobných akcích tohoto typu chceme i nadále pokračovat. Ovšem hledali jsme také koncepčnější krok, jak přilákat mladé lidi na stadion s tím, že si uvědomujeme, že v tomto věku mnozí ještě sami nevydělávají, a proto jsme se rozhodli zavést tento slevový program pro děti a mládež. Věříme, že je to krok správným směrem, který se nám v budoucnu vrátí," pokračuje.

Jednotné vstupné na zápasy EBEL

Plné vstupné:110,- Kč
Studentské vstupné:75,- Kč *
Děti do 140 cm:zdarma **

* Studenti do 26 let obdrží slevu na vstupné po předložení studijního průkazu s fotografií (např.: ISIC).

** Bezplatný vstup pro děti do 140 centimetrů v doprovodu dospělé osoby. Žáci do 15 let, kteří nevlastní studentský průkaz a mají více než 140 centimetrů, se mohou se zákonným zástupcem dostavit do kanceláře klubu, kde jim bude vystavena speciální slevová kartička, s kterou jim bude poskytnuto snížené vstupné na zápasy EBEL (s sebou průkazovou fotografii a 20,- Kč).

Turnikety jsou nově opatřeny rozpoznávacím zařízením druhu vstupenky. V případě slevové vstupenky upozorní turniket přítomné zaměstnance u vstupu tak, že bude okamžitě jasné, o jaký typ vstupenky se jedná, čímž se eliminuje možnost jejího zneužití. V případě zjištění pokusu o zneužití tohoto systému bude dotyčná osoba vykázána z prostoru ZS bez nároku na vrácení vstupného.

Při zavádění tohoto systému může dojít k neočekávaným technickým problémům, proto v prvních zápasech nového ročníku předem žádáme fanoušky o pochopení.