Přijďte na setkání fanoušků s vedením klubu!

Aktuální zprávy
PÁ 28. 8. 2015
Přesně týden před startem páté sezóny Orlů v mezinárodní EBEL se vedení klubu rozhodlo uspořádat setkání s fanoušky. To se uskuteční v pátek 4. září od 17:00 hodin ve VIP prostorách na zimním stadionu.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Hlavním tématem setkání bude diskuse s fanoušky týkající se sportovního i ekonomického fungování oddílu. Besedy se za klub zúčastní prezident Pavel Ohera, manažer Petr Veselý, sportovní manažer Rostislav Dočekal, trenér Jiří Režnar a útočník Jiří Beroun.

"Pokračujeme tak v přímých setkání zástupců vedení klubu s našimi fanoušky, díky kterým s nimi můžeme udržovat pravidelný kontakt a fungovat jako jeden tým. Srdečně na něj tímto všechny zájemce zveme a doufáme, že se jich sejde co největší počet," uvedl manažer klubu Petr Veselý.