Prodlouženo! Úderná útočná letka podepsala nové smlouvy

1.12.2017 | Lukáš Peroutka

Vedení Orlů hlásí podpisy nových smluv hned se čtyřmi hráči stávajícího kádru. Svůj kontrakt na jihu Moravy prodloužila útočná letka Erik Němec, Petr Mrázek a Radim Matuš, s nimi také obránce Rostislav Šnajnar.

Trojice mladých útočníků patří v posledních zápasech stabilně k nejproduktivnějším hráčům a spolu tvoří ve druhé formaci Orlů údernou útočnou letku. Všichni patří po třiadvaceti odehraných zápasech EBEL mezi šest nejproduktivnějších ofenzivních hráčů mužstva, zároveň ani jednomu z nich není více jak 24 let. Obránce Šnajnar pak ve svých dvaceti letech platí za talentovaného obránce s velkým potenciálem.

Mladí Orli v číslech

• Erik Němec: 23 let, 9 gólů + 11 asistencí
  • Radim Matuš, 24 let, 5 gólů + 7 asistencí
  • Petr Mrázek, 23 let, 6 gólů + 4 asistence
  • Rostislav Šnajnar, 20 let, 1 asistence

„Jedná se o hráče, kteří v dosud odehraných zápasech sezóny prokázali svou kvalitu. Mají velký potenciál směrem do budoucna a právě na takových hráčích chceme v budoucnu stavět," prohlásil sportovní manažer klubu Rostislav Dočekal. „Těší nás, že jsme se s nimi dohodli na podpisech nových smluv, díky tomu konsolidujeme kádr a jeho kostru i pro další sezóny," dodává.

Všichni zmínění hráči přišli do Znojma před touto sezónou. Němec v minulosti působil ve Vítkovicích, Matuš v Karlových Varech, Mrázek v Mladé Boleslavi, Šnajnar v Kometě Brno. V dresu Orlů se rychle adaptovali na mezinárodní EBEL a po polovině základní části prokázali svůj přínos pro mužstvo.

Co jsme psali před lety