Skvělý obrat v poslední třetině přinesl vytoužené body

Zápas
PÁ 17. 10. 2008
<em>České Budějovice</em> - Skvělý obrat, výhru a zasloužené tři body si vezou Znojemští orli z ledu budějovického MOUNTFIELDU. Po opatrném úvodu se oba týmy rozstřílely a daly možnost vynikat oběma brankářům. Domácí se v úvodu druhé třetiny dostali do vedení v přesilovce a Orli dlouho nemohli najít recept na vyrovnání. Povedlo se jim to až čtyři a půl minuty před koncem při hře čtyři na čtyři přesnou ranou Radima Kucharczyka. Hned v zápětí, po šestnácti vteřinách, se obdobně trefil Radek Haman a do prázdné branky při budějovické power play pečetil Pavel Selingr. Znojemští orli tak protrhli smůlu, která je provázela na hřištích soupeřů a připisují si první body z venkovního zápasu v letošní sezóně.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024