Ve všední dny na hokej od 18:30

Aktuální zprávy
ČT 5. 9. 2013
<em>Znojmo</em> - Už jen dny zbývají do startu nového ročníku mezinárodní Erste Bank Eishockey Ligy. Znojemský klub těsně před jejím startem vyšel vstříc ohlasům fanoušků a po jednání s vedením ligy posouvá začátky svých domácích zápasů ve všední dny na 18:30. Utkání o víkendech a státních svátcích zůstávají v plánu s tradičním startem v 17:30.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

„Rozhodli jsme se reagovat na četná přání a ohlasy fanoušků, která volaly po pozdějším začátku ve všední dny. Po několika dalších jednáních s vedením EBEL se nám podařilo změnu prosadit. Nový čas 18:30 je rozumným kompromisem, který by měl vyhovovat jak pracujícím, tak fanouškům z okolních obcí, kteří jsou závislí na večerních spojích po zápase,“ řekl manažer klubu Petr Veselý.

Orli otevírají nový ročník EBEL nedělním zápasem proti Fehérváru se začátkem v 17:30. Od 18:30 poprvé přivítají v pátek 27. září Villach. Kompletní rozpis zápasů najdete zde.