Erste

Vstupenky na derby s Vídní v prodeji, vyhněte se frontám!

Vstupenky na derby s Vídní v prodeji, vyhněte se frontám!
3.1.2016 | Klub

Předprodej vstupenek na domácí utkání proti Vídni v úterý 5. ledna byl zahájen. Lístky je znovu možné kupovat z pohodlí domova na konkrétní místo, následně vytisknout, a vyhnout se tak očekávaným frontám.

Pro tisk vstupenky doporučujeme nejvyšší kvalitu tisku, aby se předešlo případným problémům se čtením vstupenky u turniketu. Vstupenky rezervované přes Ticketportal není možné vyzvednout na stadionu ani před zápasem u pokladen! Přehled výdejních míst je k dispozici zde.

» Vstupenky rezervujte a objednávejte zde

Vstupenky u pokladen zimního stadionu budou v prodeji již tři hodiny před začátkem utkání, tedy v 15:30. Zimní stadion bude otevřen v 17:30.

Vzhledem k očekávanému zvýšenému zájmu vídeňských fanoušků jim bude tradičně kromě sektoru hostů vyhrazen také prostor v sektoru H za brankou. Majitelé permanentních vstupenek na tato místa budou mít rezervovány sedadla ve zbylé části sektoru H.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu bezpečnosti všech návštěvníků dodržovali návštěvní řád, zákaz stání v uličkách na delších stranách tribun i nařízení týkající se zakázaných předmětů. Jejich seznam je k dispozici zde. Upozorňujeme zejména na zákaz vnášení plastových lahví. Na tento zápas budou kvůli bezpečnosti všech fanoušků uplatněna zvýšená bezpečnostní opatření. Děkujeme za pochopení.

 
Související články
Co jsme psali před lety
Facebook