Erste

Noen Extraliga juniorů 2010/11

Vybrat sezónu
Junioři:  tým   zápasy   tabulka   statistiky
Starší dorost:  tým   zápasy   tabulka Mladší dorost:  tým   zápasy
Starší žáci:  tým   zápasy Mladší žáci:  tým   zápasy
4.třída:  tým   zápasy  zápasy B 3.třída:  tým   zápasy   zápasy B
Přípravka:  tým   zápasy
kolodatumdomácíhosté   
3. pá 17. 9. 2010  Znojmo  Slavia 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
4. so 18. 9. 2010  Znojmo  Sparta 4:6 (2:3, 1:1, 1:2)
25. po 20. 9. 2010  Znojmo  Pardubice 6:1 (1:0, 1:1, 4:1)
5. pá 24. 9. 2010  Karlovy Vary  Znojmo 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
6. so 25. 9. 2010  Plzeň  Znojmo 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
26. út 28. 9. 2010  Kometa Brno  Znojmo 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
7. pá 1. 10. 2010  Znojmo  Ústí n. L 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
8. so 2. 10. 2010  Znojmo  Kladno 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
9. pá 8. 10. 2010  Chomutov  Znojmo 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
10. so 9. 10. 2010  Litvínov  Znojmo 4:3sn (0:1, 1:2, 2:0 - 0:0)
28. po 11. 10. 2010  Znojmo  Olomouc 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
12. so 16. 10. 2010  Znojmo  Č. Budějovice 6:1 (3:1, 2:0, 1:0)
29. po 18. 10. 2010  Zlín  Znojmo 3:5 (1:1, 2:4, 0:0)
13. pá 22. 10. 2010  Znojmo  Liberec 4:3 (1:0, 0:2, 3:1)
14. so 23. 10. 2010  Znojmo  Ml. Boleslav 7:4 (3:0, 2:2, 2:2)
30. po 25. 10. 2010  Znojmo  Vítkovice 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
15. pá 29. 10. 2010  Slavia  Znojmo 2:6 (1:1, 1:3, 0:2)
16. so 30. 10. 2010  Sparta  Znojmo 5:4 (1:0, 3:2, 1:2)
31. po 1. 11. 2010  Opava  Znojmo 5:0 (1:0, 0:1, 2:0)
17. pá 5. 11. 2010  Znojmo  Karlovy Vary 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
18. so 6. 11. 2010  Znojmo  Plzeň 6:0 (1:0, 1:0, 4:0)
32. st 17. 11. 2010  Znojmo  Havířov 8:1 (0:1, 2:0, 6:0)
19. pá 19. 11. 2010  Ústí n. L  Znojmo 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
20. so 20. 11. 2010  Kladno  Znojmo 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
33. po 22. 11. 2010  Třinec  Znojmo 2:6 (0:2, 1:2, 1:2)
21. pá 26. 11. 2010  Znojmo  Chomutov 4:2 (1:1, 3:1, 0:0)
22. so 27. 11. 2010  Znojmo  Litvínov 5:4 (2:0, 1:4, 1:0 - 1:0)
34. po 29. 11. 2010  Znojmo  Havl. Brod 10:2 (2:0, 5:0, 3:2)
24. so 4. 12. 2010  Č. Budějovice  Znojmo 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
35. po 6. 12. 2010  Jihlava  Znojmo 3:2 (0:1, 3:1, 0:0)
36. pá 10. 12. 2010  Pardubice  Znojmo 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
37. so 11. 12. 2010  Znojmo  Kometa Brno 6:1 (1:0, 1:1, 4:0)
40. so 18. 12. 2010  Znojmo  Zlín 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
39. út 4. 1. 2011  Olomouc  Znojmo 7:3 (1:1, 2:1, 4:1)
41. pá 7. 1. 2011  Vítkovice  Znojmo 4:6 (1:2, 0:0, 3:4)
42. so 8. 1. 2011  Znojmo  Opava 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
1. po 10. 1. 2011  Liberec  Znojmo 1:6 (0:1, 1:2, 0:3)
2. út 11. 1. 2011  Ml. Boleslav  Znojmo 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
43. pá 14. 1. 2011  Havířov  Znojmo 2:4 (0:1, 2:3, 0:0)
44. so 15. 1. 2011  Znojmo  Třinec 4:3 (2:0, 2:2, 0:1)
21. po 17. 1. 2011  Havl. Brod  Znojmo 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
22. pá 21. 1. 2011  Znojmo  Jihlava 4:2 (3:0, 0:0, 1:2)
1. čt 27. 1. 2011  Znojmo  Slavia 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
2. so 29. 1. 2011  Třinec  Znojmo 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
3. čt 3. 2. 2011  Znojmo  Vítkovice 5:7 (0:5, 2:1, 3:1)
4. so 5. 2. 2011  Sparta  Znojmo 7:2 (2:1, 4:0, 1:1)
5. čt 17. 2. 2011  Znojmo  Zlín 3:2p (2:1, 0:1, 0:0)
6. so 19. 2. 2011  Slavia  Znojmo 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
7. čt 24. 2. 2011  Znojmo  Třinec 5:4 (1:1, 2:3, 2:0)
8. so 26. 2. 2011  Vítkovice  Znojmo 8:1 (1:0, 4:1, 3:0)
9. čt 3. 3. 2011  Znojmo  Sparta 3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
10. so 5. 3. 2011  Zlín  Znojmo 2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
ČF1 čt 17. 3. 2011  Znojmo  Zlín 1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
ČF2 so 19. 3. 2011  Zlín  Znojmo 5:6p (2:1, 0:1, 3:3 - 0:1)
ČF3 ne 20. 3. 2011  Zlín  Znojmo 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
SF1 út 22. 3. 2011  Znojmo  Slavia 5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
SF2 čt 24. 3. 2011  Slavia  Znojmo 5:2 (3:0, 2:1, 0:1)
SF3 pá 25. 3. 2011  Slavia  Znojmo 2:3 (2:1, 0:2, 0:0)
F1 ne 27. 3. 2011  Karlovy Vary  Znojmo 7:3 (1:1, 3:1, 3:1)
F2 út 29. 3. 2011  Znojmo  Karlovy Vary 8:0 (1:0, 3:0, 4:0)
F3 st 30. 3. 2011  Znojmo  Karlovy Vary 7:2 (3:0, 3:1, 1:1)