Snažili se nám dostat pod kůži. Závěr je neomluvitelný, mrzí prohra Stránského

Rozhovory
NE 29. 10. 2023
David Stránský prožil proti Sokolovu povedený večer. Svým spoluhráčům připravil hned tři branky ze čtyř, což jej vyhouplo mezi nejproduktivnější beky týmu. Jak smolnou sobotní prohru hodnotí?
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Proti Sokolovu jste sahali po výhře. Co se stalo ve třetí třetině?

Uvědomujeme si, že se blíží reprezentační přestávka a do těch zbývajících zápasů chceme dát maximum. Potřebujeme se posunout v tabulce. Dnes jsme začali dobře. Byli jsme aktivní. Ten závěr je ale neomluvitelný. Fanouškům bychom se chtěli za ten zkrat omluvit.

Po druhé třetině jste měli utkání pod kontrolou. Po přerušení se snažil Sokolov vyvolat roztržku, mohlo mu to pomoct v tom, co se stalo v závěru?

To si nemyslím, ale samozřejmě se nám snažili dostat se trochu pod kůži. Do té třetí třetiny šli se ztrátou, tak se nás chtěli rozhodit. Nemyslím si ale, že by zrovna tohle ovlivnilo zápas.

V Sokolově jste nedali ani gól, ale teď jste překonali gólmana soupeře hned čtyřikrát. V čem to bylo jiné?

Nedokázali jsme se tehdy prosadit v jejich pásmu, byli v něm hodně aktivní. Bylo to utkání o jednom gólu. Ten rozdíl byl diametrální.

Na co se tedy do příště budete chtít víc zaměřit?

Musíme hrát celých šedesát minut a ty dobře rozehrané zápasy dotáhnout do vítězného konce.

V pondělí vás čeká Zlín...

Chceme tam uhrát body. Už to nutně potřebujeme.