archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.2.Těsný duel rozhodl Klagenfurt ve třetí třetině ZNO - KLG 2:3, 0.kolo | Jakub Prchal, Petra MatůšováOrli se prosadili jako první, Klagenfurt ale v rozmezí jedné minuty dokázal vývoj zápasu otočit. Znojemští hokejisté sice ještě vyrovnali, na trefu hostů ze začátku třetí části už ale recept nenašli. Klagenfurt tak navyšuje své vedení v sérii.
27.2.Bitka? To mě dokáže nakopnout, přiznává Tomáš PlíhalKLG - ZNO 4:3, 0.kolo | Lukáš CahaPro Tomáše Plíhala je play-off tím pravým šálkem kávy. V prvním čtvrtfinále si připsal gól, který Orlům zajistil vedení až do poslední minuty. Ve druhé třetině se navíc mihl i v potyčce.
27.2.Play-off ve Znojmě! Orli se porvou o srovnání sérieZNO - KLG 2:3, 0.kolo | Tomáš TeplýVítězství v úvodním čtvrtfinálovém duelu Orlům o vlásek uniklo. Napravit si chuť a vyrovnat stav série budou mít příležitost v úterý na domácím ledě. Úvodní buly je před televizními kamerami Servus TV na programu v 19:45. Buďte šestým hráčem na ledě, letíme dál!
27.2.Junioři znají svého soupeře, v play-off nastoupí proti HD JeseniciMarcela ProcházkováŠedesát tři bodů a úctyhodné třetí místo v A tabulce. Taková je bilance svěřenců Miroslava Vybírala, jenž se už třetí rok za sebou kvalifikovali do elitní skupiny soutěže. Ta má nyní na programu čtvrtfinále play-off.
26.2.Junioři vítězní, ná závěr základní části si podmanili Linz LIN - ZNO 2:4, 38.kolo | Marcela ProcházkováAčkoliv se poslední zápas základní části pro mladé Orly nevyvíjel dobře, nehodlali se vzdát. Po zcela ovládnuté třetí třetině nejen že smazali náskok, který si Linz v průběhu utkání vytvořil, ale dalšími dvěma přesnými střelami navíc otočili vývoj utkání ve svůj prospěch.
26.2.Bohužel. Po osmnácti minutách prodloužení se Klagenfurt ujímá vedení v sériiKLG - ZNO 4:3, 0.kolo | Tomáš TeplýK prvnímu čtvrtfinálovému souboji zavítali Orli do Korutan, kde je čekal sebevědomý Klagenfurt. I když bylo od prvních minut jasné, že se bude jednat o atraktivní podívanou, v první třetině se diváci branky nedočkali. To oba týmy nahradily v následujících čtyřiceti minutách, kdy se začaly přetahovat o vedení a o vítězi muselo rozhodnout až prodloužení. V něm byli úspěšnější domácí a po trefě Lundmarka se radují z první výhry v sérii.
25.2.Čtvrtfinále je tu! Orli brousí drápy na KlagenfurtKLG - ZNO 4:3, 0.kolo | Tomáš Teplý, Lukáš PeroutkaPlay-off EBEL začíná! O účast v něm letos Znojmo dlouho tvrdě bojovalo, nyní může starosti základní části hodit za hlavu. Klagenfurt je favoritem, zvládne svou úlohu? Orli budou chtít soupeře zaskočit. Úvodní duel série startuje v neděli od 17:30 na jihu Rakouska.
23.2.Roman Šimíček: Chceme dokázat, že v play-off jsme oprávněně!Lukáš PeroutkaHlavní kouč znojemských hokejistů Roman Šimíček těžkou misi zvládl. Tým dovedl do play-off díky vydařené nadstavbě, v níž Orli co do bodového zisku patřili mezi celky s nejvyšší formou. "Je to vyústění celé práce, která začala, už když jsem do Znojma přišel," říká Šimíček.
23.2.Junioři podlehli Linzi o dvě brankyZNO - LIN 3:5, 37.kolo | Jakub Prchal, Marcela ProcházkováHostující celek se ujal vedení už v první části zápasu. Orli sice dvěma rychlými góly na startu druhé dvacetiminutovky dokázali odpovědět, ve stejné třetině ale inkasovali další dvě branky, což se nakonec ukázalo jako rozhodující faktor utkání. Linz si tak ze Znojma odváží cenné tři body.
22.2.Dvougólový Patrik Novák: Za branky jsem rád, Lublaň ale přijela odevzdanáZNO - LUB 7:0, 0.kolo | Jakub PrchalPatrik Novák odehrál jen sedm zápasů, následně přišlo nepříjemné zranění, jež ho vyřadilo na téměř tři měsíce ze hry. Nyní však opět válí s orlem na hrudi. V úterý se dvěma góly podílel na domácí kanonádě proti Lublani. V rozhovoru se rozpovídal o posledním duelu i o nadcházejícím play-off.
22.2.Předprodej vstupenek na čtvrtfinále začne ve čtvrtek!KLG - ZNO 4:3, 0.kolo | Lukáš CahaVstupenky na čtvrtfinále play-off EBEL 2016/2017 budou na internetu v prodeji od čtvrtku 23. února v dopoledních hodinách. Od pondělí je pak lze zakoupit i na pokladnách Nevoga arény.
22.2.Podepsáno! Náčelník Yellow Horn zůstává další rok OrlemLukáš PeroutkaNejužitečnější hráč loňského ročníku EBEL a nejlepší střelec Orlů posledních dvou sezón Colton Yellow Horn podepsal ve Znojmě krátce po postupu do play-off novou smlouvu do léta 2018.
21.2.Orli podporují registr dárců kostní dřeně. Zapojte se už dnes!KlubTransplantaci kostní dřeně absolvuje v České republice ročně několik set pacientů. Bohužel pro každého čtvrtého pacienta se „jeho” dárce kostní dřeně nikdy nenajde… Proto se Orli rozhodli ve spolupráci s kampaní Znojemsko na dřeň podpořit rozšíření registru dárců.
21.2.Za soupeře pro čtvrtfinále si Orly zvolil Klagenfurt!Tomáš TeplýSoupeřem ve čtvrtfinále bude Klagenfurt! Tak rozhodla úterní volba bezprostředně po skončení posledního kola nadstavby. Na Orly došlo jako třetí v pořadí. Další dvojice tvoří Vídeň s Innsbruckem, Salzburg s Grazem a Linz s Bolzanem.
21.2.Vítej play-off! Znojmo na závěr rozdrtilo Lublaň ZNO - LUB 7:0, 0.kolo | Marcela Procházková, Petra MatůšováO zápase rozhodla první třetina, ve které Orli poslali do soupeřovy sítě hned čtyři puky. Ve druhé části navázali dalšími třemi góly a nemusela je tak příliš mrzet bezbranková třetí část. Znojmo tedy ani v šestém ročníku nebude chybět ve vyřazovacích bojích.
20.2.Poslední kolo rozhodne! Orli mají všechno ve svých rukou, zastavit je může jedině LublaňZNO - LUB 7:0, 0.kolo | Tomáš TeplýKteré dva týmy doplní již jistou šestici čtvrtfinalistů? K nalezení odpovědi na tuto otázku nestačilo ani devět kol nadstavby. O to napínavější budou úterní duely, jež nám definitivně prozradí finální složení všech účastníků play-off. Přijďte Orly podpořit, v 19:45 se jim postaví do cesty mužstvo z hlavního města Slovinska!
19.2.Junioři si s Budapeští hladce poradili, do desítky jim chyběla jediná střelaZNO - KHM 9:3, 36.kolo | Jakub Prchal, Marcela ProcházkováO výsledku zápasu rozhodla první třetina, ve které dokázali Orli nastřílet hned šest branek. Soupeř sice třikrát odpověděl, domácí však postupně svůj náskok navyšovali a své vedení si pohlídali až do závěrečného hvizdu.
19.2.Nedělní zápas tajenku nerozluštil. Znojmo v Dornbirnu prohráloDOR - ZNO 4:2, 0.kolo | Lukáš CahaOrli sice v Dornbirnu zásluhou Davida Bartoše načali gólový účet utkání, ovšem posléze se rozstříleli domácí. Ti tak nadále drží naději na postup do play-off. Oříšek v podobě složení účastníků pro vyřazovací boje tedy rozhodne až závěrečné kolo nadstavbové části, které je na programu v úterý. Znojmu k jistotě postupu stačí jakákoliv výhra.
18.2.O jistotu čtvrtfinále v Dornbirnu. Orlům stačí bodDOR - ZNO 4:2, 0.kolo | Lukáš PeroutkaOkruh kandidátů na dvě postupová místa do vyřazovacích bojů se zúžil na Znojmo, Graz a Dornbirn. Právě na západě Rakouska podstoupí český tým předposlední bitvu v nadstavbové části a pokud získá alespoň bod, stvrdí postup do play-off už pošesté v řadě! Zápas začíná v 17:00.
17.2.Znojmo vyhrálo potřetí v řadě a vede tabulku o postupZNO - GRA 3:2, 0.kolo | Jakub Prchal, Petra MatůšováNa první gól Orlů sice hosté ještě dokázali najít recept, ovšem posléze již tahali za kratší konec a domácí svůj náskok uhájili až do závěrečné sirény. Znojemští vyhráli v letošní sezóně již počtrnácté o jednu branku a učinili tak důležitý krok vstříc vyřazovacím bojům.