Erste

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2005 byly zveřejněny tyto aktuality:

23.6.Profesionální rozhodčíV nadcházejícím ročníku extraligy budou v soutěži působoit tři profesionální hlavní sudí. Jako hlavní zaměstnání budou mít rozhodcovskou profesi Husička, Minář, Smeták.
20.6.I.Rachůnek do ZlínaÚtočník Ivan Rachůnek, ktery v uplynulé sezóně působil ve Znojmě, se vrací do Zlína, kde s hokejem začínal.
8.6.Votruba u 20Znojemský kouč Jan Votruba byl potvrzen jako asistent Radima Rulíka u reprezentačního týmu do 20 let. Na první soustředění do Slaného byl do tohoto týmu povolán i znojemský obránce Ondřej Šmach.
7.6.Rozhodčí profesionály?Tři profesionální sudí, kteří budou vybráni ze čtyř adeptů, by měli působit v novém ročníku extraligy. Šéf komise rozhodčích Pavel Halas sdělil pro ČTK, že celý projekt je již připravený a 22. června o něm bude jednat na svém zasedání Asociace profesionálních klubů. Jména arbitrů, kteří by měli rozhodovat hokej na plný úvazek, zveřejněna nebyla. Jisté je však, že svoji profesionalizaci odmítli zkušení rozhodčí Vladimír Šindler a František Rejthar.
7.6.Kolcun do PolskaMladý útočník Martin Kolcun, který v uplynulé sezóně nastupoval za juniorku Orlů, je na testech v polském týmu KTH Krynica.
2.6.Benák je ve SkaliciVe slovenskému týmu HK 36 Skalica, který vede bývalý dlouholetý znojemský trenér Pavel Pazourek, se připravuje na novou sezónu obránce Václav Benák.
1.6.Benák na Slovensko?Podle stránek hokej.sk jedná slovenský klub ze Žiliny o příchodu Václava Benáka, kterému skončila smlouva ve Znojmě. Zatím ale nebyl přestup uzavřen.