Erste

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.6.Permice ve středuVe středu 29. června bude prodej permanentních vstupenek z technických důvodů probíhat pouze do 15:00 hodin. Děkujeme za pochopení.
28.6.Dvě autogramiádyZnojemští hokejisté se během následujícího víkendu budou podepisovat hned na dvou akcích! V pátek 1. července si přijďte pro autogramy Jiřího Berouna a Patrika Kadeřávka na Den dětí do Vrbovce. V sobotu se pak Patrik Nechvátal, Tomáš Fučík, Marek Györi a Jiří Beroun představí na Velké letecké show v Excalibur city.
16.6.Info k permicímCeny a podrobné informace o prodeji permanentních vstupenek na novou sezónu budou zveřejněny v pátek 17. června ve 12:00.
16.6.Lublaň zůstává v EBELÚčastníci Erste Bank Eishockey ligy se pro novou sezónu nemění. Zůstává i slovinská Lublaň, která se potýkala s finančními problémy.
13.6.Permice od 20. červnaZ technických důvodů spojených s aktualizací systému a jeho přechodem na novou sezónu odstartuje předprodej permanentních vstupenek na sezónu 2016/2017 v pondělí 20. června. Více informací již brzy na www.hcorli.cz.