archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.11.Do Znojma zavítá OlomoucZNO - OLO 3:0, 24.kolo | Petr FrömelZnojmo - Znojemští hokejisté si moc odpočinku neužijí. Do 20. prosince, kdy končí první část 1. hokejové ligy totiž musí odehrát ještě osm zápasů. Jako první přichází na řadu celek Olomouce. Orli se pokusí oplatit svému soupeři porážku z prvního vzájemného duelu, ale především navázat na sobotní domácí vítězství nad Benátkami. Úvodní buly bude v Hostan aréně vhozeno v 17:30.
30.11.Starší dorost stíhá čelo tabulkyLuPZnojmo - Starší dorostenci Orlů si o víkendu připsali do tabulky plný počet šesti bodů a od samotného čela skupiny mají jen těsný odstup. V pátek nejprve dokázali vyhrát na ledě Velkých Popovic, o dva dny později doma zdolali Jindřichův Hradec.
29.11.Junioři nasázeli Rebelům deset branekZNO - HBR 10:2, 34.kolo | Lukáš CahaZnojmo - Brankové hody přineslo další utkání juniorů na domácím ledě proti Havlíčkovu Brodu. V první třetině byly k vidění sice jen dvě branky, obě z hole Latnera, ovšem ve druhé a třetí periodě se Orlům podařilo skórovat hned osmkrát. Hattrick si vystřelil Jarůšek, po dvou gólech zaznamenal Novák, jeden přesný projektil mířil z hole Telesza, Komínka a Trojana. Vůbec poprvé v sezóně vystřídal v brance Ondřeje Kacetla Michal Kuchař, který za sebe pustil dva puky.
29.11.Debakl v Písku! Orli inkasovali devětkrátPIS - ZNO 9:1, 23.kolo | Petra Matůšová, Petr KošatkaZnojmo - Na utkání v Písku budou chtít znojemští hokejisté hodně rychle zapomenout. V polovině první třetiny se sice dostali zásluhou Tomáše Rachůnka do vedení, v dalších minutách ale úplně odpadli a výsledek jen dokazuje celkový obraz hry. Orli dokázali se soupeřem držet krok jen do poloviny zápasu a především prostřední třetina, která skončila v poměru 4:0, rozhodla o vysoké prohře Znojma.
28.11.Čtvrťáci smetli silnou KometuBNK - ZNO 0:5, 0.kolo | LuPBrno - Čtvrtá třída Orlů si v sobotu připsala na své konto skvělý výsledek, když v Brně na Hokejových halách mládeže za Lužánkami dokázala jasně porazit domácí Kometu.
28.11.Vítězstvím posilnění Orli zbrojí do PískuPIS - ZNO 9:1, 23.kolo | Petra MatůšováZnojmo - Celému Znojmu spadl kámen ze srdce! Ta rána musela být slyšet široko daleko. Sedmizápasové bezbodové prokletí zlomeno, Orli opět vítězí! V domácím utkání přejeli tým Benátek nad Jizerou a v Hostan aréně se opět po více jak měsíci slavilo vítězství. Znojemští hokejisté ale potřebují nutně bodovat i v dalších kolech, a díky hustě taženému losu soutěže budou mít příležitost hned v pondělí, kdy zajíždějí na led Písku. Hlavní rozhodčí souboj zahájí v 18:00 hodin.
28.11.Starší žáci uhráli v Brně bodKOB - ZNO 5:5, 9.kolo | LuPBrno - Znojemští starší žáci si připsali druhou remízu v řadě, když tentokrát hráli nerozhodně na ledě brněnské Komety.
27.11.Doufám, že přenesu vítěznou atmosféru i do Znojma, přeje si Radek HamanZdeněk PlánkaZnojmo - Radek Haman letos nerozdává síly jen ve prospěch Orlů, ale kývl také na pomoc extraligové Plzni formou střídavých startu. Osud ho tak zavedl na půdu jemu hodně speciální a zvláštní – do Brna. Orla na chvíli vystřídal na hrudi Indián a společně s Karlem Pláškem pomáhali oba porazit v pátečním duelu Kometu.
27.11.Junioři nezvládli druhou třetinu, a tak berou jen dva bodyZNO - LIT 5:4, 22.kolo | Lukáš CahaZnojmo - Po vydařené první třetině, kdy se znojemští junioři dostali zásluhou Videlky a Jarůška do dvoubrankového náskoku, inkasovali domácí dva góly během jediného oslabení. Následně se o strnutí stavu ve svůj prospěch přetahovaly oba týmy. Třetí i čtvrtou branku domácích zaznamenal Česnek. Vše nakonec dospělo až do prodloužení, kde se v početí výhodě trefil Bartoš, a zajistil tak svým barvám alespoň dva body.
27.11.Černá série končí, Orli zničili Benátky v první třetiněZNO - BNJ 4:2, 22.kolo | Lukáš CahaZnojmo - Sedm proher v řadě, dvacet šest inkasovaných a pouze patnáct vstřelených branek. S takovouto nepříjemnou bilancí vstupovali Orli do sobotního zápasu proti Benátkám. Svého soka se jim podařilo zaskočit již v první minutě, kdy zasáhl plzeňský Heřman. O pár minut později udeřili i Beroun a Říha. Hosté sice ve třetím dějství snížili na rozdíl jediné branky, avšak tři body pojistil Orlům minutu před koncem Říha střelou do prázdné klece.
27.11.Vítězství pomůže celému týmu, věří po zlomení série proher Luboš HorčičkaZNO - BNJ 4:2, 22.kolo | Lukáš PeroutkaZnojmo - Na den přesně po měsíci se hokejové Znojmo znovu dočkalo radosti z výhry. Předešlá černá série sedmi zápasů bez bodu ukázala, jak důležitá je v hokeji postava brankáře. Po říjnovém zranění Luboše Horčičky se v brankovišti vystřídali čtyři další muži s maskou, tým ale postupně zabředl do krize, z níž nepomohl ani návrat orlí brankářské jedničky. Po zisku tří bodů z duelu s Benátkami nad Jizerou ale nyní Horčička věří, že se karta obrací. „Doufám, že už to bude jen lepší,“ řekl po zápase.
26.11.Junioři doma vydřeli tři bodyZNO - CHM 4:2, 21.kolo | Petra MatůšováZnojmo - Znojemští junioři přivítali v pátek večer na svém ledě Chomutov. Hosté vstoupili do zápasu aktivně a již ve čtvrté minutě vedli zásluhou Rutty. Ještě v první třetině však Orli dokázali skóre srovnat z hole Jarůška. Ve druhé části hry se zásluhou tří vstřelených gólů dostalo Znojmo do vedení, které si už v další části utkání pohlídalo.
25.11.Orli mají jasný cíl: s návratem domů bodovatZNO - BNJ 4:2, 22.kolo | Lukáš PeroutkaZnojmo - Znojemští hokejisté prožívají sérii, jakou dlouho nepamatují. Sedm porážek v řadě obrátilo jejich situaci v první lize vzhůru nohama a pro udržení kontaktu s první osmičkou je nutné co nejdříve znovu bodovat. Dobrou příležitost budou Orli mít v sobotním 22. kole na domácím ledě, kde přivítají tradičně od 17:30 HC Benátky nad Jizerou. Budou se spolu s fanoušky znovu radovat z vítězství? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči!
24.11.Orli i nadále bodově strádají, z Jihlavy se vrací s prázdnouJIH - ZNO 3:1, 21.kolo | Jana Šremrová, Luboš JarošJihlava - Další nepovedený zápas mají Orli na svém kontě, po předchozích šesti prohrách si znojemský tým připsal další na ledě Jihlavy. Dukla se hned v úvodu utkání ujala vedení při hře 4 proti 4 se z dorážky trefil Hodek. Na tento gól dokázali Orli ve druhé třetině ještě odpovědět, když velkou chybu soupeřovy obrany potrestal Beroun. Závěrečné dějství už však bylo plně v režii svěřenců trenéra Vlka, plný bodový zisk pro svůj tým zajistil dalšíma dvěma góly kapitán Bakus.
23.11.Zvednou se Orli na horké půdě Jihlavy?JIH - ZNO 3:1, 21.kolo | Petra MatůšováZnojmo - Černý listopad. Zrovna tak by mohli znojemští příznivci nazvat právě probíhající měsíc. Radost z vítězství se stává pocitem téměř zapomenutým a propad do nižších pater tabulky kreslí vrásky do tváří jinak oddaných fanoušků. Ani sobotní zápas na ledě trápícího se Tábora nezlomil podzimní prokletí a další body visí ještě výš – na ledě momentálně třetí Jihlavy. V těžkých chvílích potřebují Orli i Vaši podporu, proto neváhejte a vydejte se znojemské hokejisty podpořit na Vysočinu. Utkání začíná ve středu v 17:30 na jihlavském Horáckém stadionu.
23.11.Starší dorost získal o víkendu tři bodyLuPZnojmo - Starší dorostenci v pátek předehrávali utkání 18. kola ve Žďáru a duel se jim příliš nepovedl, když neudrželi nadějné vedení a museli se spokojit s remízou. O dva dny později si spravili chuť na domácím ledě proti Kometě Úvoz a v tabulce zůstávají na třetím místě.
22.11.Junioři z Třince s plným počtem bodůTRI - ZNO 2:6, 33.kolo | Petra MatůšováTřinec - Po nešťastné prohře na Kladně se znojemští junioři opět vyhoupli na vítěznou vlnu. Již v první třetině zápasu v Třinci si zásluhou Podešvy a Komínka vybudovali dvougólový náskok a otěže duelu už nepustili z rukou. Oceláři se jen marně pokoušeli o zkorigování výsledku, ale více než dva puky za záda Kacetla nedokázali protlačit. Tři body tak po zásluze putují na jižní Moravu.
21.11.Juniorka jede z Kladna s prázdnouKLA - ZNO 3:1, 20.kolo | LuPKladno - Sérii tří utkání s celky ze samotného spodku tabulky juniorské extraligy nezakončili znojemští junioři šťastně a na Kladně podlehli místnímu výběru. V zápase se sice dostali do brzkého vedení zásluhou Bartoše, domácí ale brzy vyrovnali a ve třetí třetině dvěma slepenými brankami rozhodli. Na rozhodujících momentech utkání se výrazně podílel Antonín Melka, útočník s extraligovými zkušenostmi, který druhý gól dal a na třetí přihrál.
21.11.Třeťáci na domácím turnaji uspěliLuPZnojmo - Hostan aréna v sobotu hostila turnaj třetích tříd za účasti týmů Znojma, Vyškova a Hodonína. Orlíci ve svých utkáních uspěli, A mužstvo oba duely vyhrálo, B tým si po dobrém výkonu připsal první body.
21.11.Čtvrťáci porazili Moravské BudějoviceZNO - ZNO 10:0, 0.kolo | LuPZnojmo - Znojemská čtvrtá třída se v neděli utkala na domácím ledě s celkem Moravských Budějovic, který v oficiálních dokumentech figuruje pod označením Znojmo B. Malí Orli si s blízkým soupeřem jasně poradili.