EBEL rozlosována! Orli první kolo vynechají, pak přivítají Graz

Aktuální zprávy
PÁ 28. 6. 2019
Znojemští hokejisté vstoupí do své deváté sezóny v EBEL lize v neděli 15. září domácím zápasem s Grazem. Z důvodu lichého počtu účastníků páteční zahajovací kolo vynechají.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Erste Bank Eishockey ligy se letos účastní jedenáct týmů. Oproti loňskému ročníku chybí chorvatský Záhřeb, jenž se potýkal s finančními problémy a přihlášku do sezóny 2019/2020 nepodal. Ligu budou hrát tedy čtyři národnosti: Rakousko (Vídeň, Graz, Salzburg, Linz, Villach, Klagenfurt, Dornbirn, Innsbruck), Maďarsko (Fehérvár), Itálie (Bolzano) a Česká republika (Znojmo).

V populárním Vánočním období čeká na Orly derby s Vídní v Nevoga aréně (30. prosince) a tradiční novoroční souboj obstará domácí střet proti Linzi. Druhé domácí derby s Capitals je na programu již v pátek 11. října.

Základní část EBEL má na programu opět 44 kol, to poslední bude sehráno v neděli 26. ledna 2020, kdy český celek zajíždí do Bolzana. Poté se tabulka soutěže rozdělí na horní a spodní část a bude následovat desetikolová nadstavba.

Prvních pět utkání Orlů v sezóně 2019/20
neděle 15. 9. Znojmo – Graz