Čiliak končí, duo Kacetl - Landsman zůstává

Aktuální zprávy
PÁ 20. 4. 2012
<em>Znojmo</em> - Znojemský tým po krátkodobém působení opouští slovenský gólman Marek Čiliak, jenž odchytal za Orly celé play-off proti Záhřebu. Klub však nadále počítá se službami Filipa Landsmana, který bude tvořit brankářskou dvojici společně s Ondřejem Kacetlem, znojemským ochovancem a juniorským mistrem z roku 2011.

Marek Čiliak přišel do znojemského kádru v polovině právě skončené sezóny jako náhrada za zraněného Filipa Landsmana. Po velice solidních výkonech, které předváděl, zvažovalo znojemské vedení o jeho setrvání i na další sezónu, ovšem nakonec se se slovenským brankářem dohodlo na jeho uvolnění.

Skvělou zprávou však může být setrvání dua Kacetl - Landsman ve službách Orlů. Ondřej Kacetl se tak připravuje již na třetí sezónu v A-týmu. Filip Landsman přišel do Znojma na začátku sezóny 2011/2012 z Pardubic.