Orli se sejdou k letní přípravě na začátku května

Aktuální zprávy
ČT 20. 4. 2017
A-tým Orlů se ke společné letní přípravě sejde v pondělí 8. května. Hráči budou polykat tréninkové dávky na suchu tradičně podle týdenních tréninkových plánů. Na led se chystají koncem července.

Hlavní trenér Roman Šimíček přivítá v pondělí 8. května v první den letní přípravy většinu kádru A-mužstva. Ještě o něco dříve, už v prvním květnovém týdnu, absolvují všichni hráči fyzické testy pod lékařským dohledem. Ty jsou naplánovány po skupinkách ve dnech 3. a 4. května.

Letní suchou přípravu bude mít na starosti trenérský tým Orlů rozšířený o trenéry z Fitness Clinic Znojmo.

Vedení mužstva zároveň intenzivně pracuje na stavbě kádru pro novou sezónu. Dohody s několika hráči již byly uzavřeny, ale vzhledem k tomu, že hokejisté jsou pod smlouvou ve svých současných klubech, budou jejich příchody oznámeny po jejich vypršení v nejbližších dnech.

Vznikající tým Orlů pro sezónu 2017/18
BrankářiMarek Schwarz
ObránciMarek Biro, Antonín Bořuta, Jan Lattner, Jakub Stehlík
ÚtočníciDavid Bartoš, Jiří Beroun, Štěpán Csamangó, Radek Číp, Patrik Novák, Tomáš Plíhal, Marek Špaček, Colton Yellow Horn