Orli v mobilu! Je tu zbrusu nová mobilní aplikace

Aktuální zprávy
SO 29. 2. 2020
Orli Znojmo spouští ve spolupráci se společností Enigoo testovací verzi nové mobilní aplikace, díky které si mohou fanoušci užívat zápasy snadněji a s větším pohodlím než dříve.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Kromě aktuálních novinek z klubu jsou v aplikaci pro uživatele připraveny funkce nákupu vstupenky nebo objednání přání, které bude během utkání zobrazeno na kostce nad ledem. Držitelé permanentek si svou kartu mohou s aplikací spárovat a následně svá místa spravovat. Pro permanentkáře, kteří mají svá místa na sezení, je jako bonus připravena funkce objednávky občerstvení i s donáškou až na jejich místo.

Přehled funkcí mobilní aplikace

• Zobrazení aktualit s proklikem na web klubu
  • Nákup vstupenek
  • Objednávka vzkazu na kostku
  • Možnost zasílání klubových notifikací (změny termínů, důležité informace, přestupy atd.)
  • Spárování aplikace s permanentní kartou či kartami
  • Uvolnění místa permanentkáře (lze nastavit pro jednotlivé zápasy)
  • Při zakoupení místa jiným zájemcem 10 Kč cash back na kredit
  • Dobití kreditu
  • Přehled realizovaných transakcí
  • Přehled zakoupených vstupenek
  • Pro sedící permanentkáře možnost objednání občerstvení

Na dalších funkcích se pracuje a budou postupně přidávány. V případě nedostatků či chyb v aktuální první verzi aplikace budeme rádi, pokud nám o nich dáte vědět.

Novou aplikaci je nyní možné stáhnout pro zařízení od společnosti Apple ZDE, pro zařízení s operačním systémem Android ZDE.