Přijďte debatovat s vedením klubu!

Aktuální zprávy
PÁ 2. 8. 2013
<em>Znojmo</em> - Vedení Orlů Znojmo nabízí na základě přání svých příznivců projeveného v marketingovém dotazníku vůbec poprvé možnost otevřené debaty s představiteli klubu. Ve středu 7. srpna od 17:30 proběhne ve VIP prostorách zimního stadionu veřejná debata, na níž budou přítomni prezident klubu Pavel Ohera, manažer Petr Veselý, hlavní trenér A-týmu Jiří Režnar a vybraný zástupce z řad hráčů.

„Fanoušci znojemského hokeje v nedávném průzkumu projevili o podobnou debatu zájem. Tímto krokem jim chceme vyjít vstříc a dění v klubu ještě více otevřít těm, kteří o to budou mít zájem. Nabízíme šanci, jak přímo komunikovat se zástupci klubu a zeptat se veřejně na věci, které fanoušky zajímají. Pokud se tato akce osvědčí a bude mít patřičnou úroveň, je v plánu ji pravidelně opakovat," řekl manažer Orlů Petr Veselý.

Pro debatu je vyhrazena jedna hodina, tj. čas do 18:30. Vzhledem k omezené kapacitě VIP prostor je nutné se v případě zájmu o návštěvu debaty registrovat. Pro registraci prosím zašlete na info@hcorli.cz e-mail s předmětem Registrace, který bude obsahovat vaše jméno a příjmení.