Pucher opět střílí branky

Aktuální zprávy
ÚT 22. 10. 2002
Z n o j m o - Nejen Viktor Ujčík v dresu Keramiky si připsal v úterním zápase tři kanadské body. Kapitán Znojma <b>Peter Pucher</b> navázal na svá excelentní představení proti Plzni z minulosti a k brance ze dvanácté minuty přidal i nahrávky na další dva góly.

Jak Pucher, tak Ujčík patřili k nejvýraznějším hráčům svých týmů a byli na ledě opravdu k nepřehlédnutí. Ujčík sice své vystoupení začal nešťastným namazáním Benákovi na první gól Znojma, potom ale svou chybu odčinil a byl u všech branek svého týmu.

Znojemský kapitán Pucher pochválil po zápase oba týmy za dobrý hokej. „Dnes to bylo velmi dobré utkání z obou stran. My jsme dobře kombinovali, zaměřili jsme se na to, abychom udělali co nejmíň chyb, což nám vyšlo,“ vracel se Pucher ke hře svého týmu. „Byly ale i momenty, kdy nás soupeř dobrou hrou dostal pod tlak a k chybám nás nutil. Důležité ale je, že jsme zvládli konec zápasu a zvítězili,“ dodal.

Plzeň dokázala v průběhu zápasu snížit z 0:4 na 3:4, vyrovnávací gól jí však Orli nedovolili. Podobně jako proti Spartě, doplatili hráči Znojma na ztrátu koncentrace. „Za stavu 4:0 jsme se přestali soustředit a mysleli jsme si, že máme utkání v kapse. To se nám už nesmí stávat,“ byl si chyb vědom Pucher.

Znojemský kapitán se oproti úvodu sezóny zvedl a pomalu se dotahuje na špičku produktivity týmu Znojma „Už se mi určitě hraje lépe než dříve,“ řekl k tomuto tématu, „dnes se dařilo celé pětce, což je velmi dobré. Dobře jsme kombinovali, více jsme bruslili a bylo to na naší hře vidět.“ David Ludvík se vedle něj také drží v první pětce kanadského bodování Orlů, oba se dotahují na nejproduktivnějšího hráče Znojma Marka Vorla, který si dnes připsal bod za nahrávku na premiérový gól Mariána Cisára v dresu Orlů. „Jsem rád, že se konečně trefil také Marián Cisár, určitě mu to tam začne padat a vše bude dobré,“ přidal přání směrem ke svému krajanovi na záběr Peter Pucher.