Orli Znojmo Orli Znojmo

Rozumí česky? Co říká na Jágra? Patryk Wronka odpověděl na dotazy fanoušků

Rozumí česky? Co říká na Jágra? Patryk Wronka odpověděl na dotazy fanoušků

Play-off pro znojemský tým letos skončilo, Patryk Wronka si tak našel čas, aby odpověděl na dotazy fanoušků. Jak rozumí česky, od koho dostával nejlepší přihrávky nebo jaký je jeho názor na Jaromíra Jágra?

Patryk Wronka se stal prvním střelcem Orlů v letošní sezóně. V úvodním duelu proti Salzburgu vyrovnával na 1:1

Příznivce znojemského celku nejvíce zajímalo, jak Patryk Wronka rozumí spoluhráčům a trenérům v kabině. "Česky rozumím hodně, ale mluvit mi moc nejde," přiznává polský útočník, který zároveň dodává, že si nejvíce sedl s Markem Birem a Teddym Da Costou.

Nejvíce reprezentanta Polska oslnila česká nadšenost pro hokej: "Organizace ve Znojmě je na větší úrovní. Obrovské plus tu mají ale také fanoušci. Jde vidět, že Češi hokejem žijí." A názor na českou legendu Jaromíra Jágra? "Legenda!"

Za svoji přednost považuje rychlost bruslení, jako svůj deficit ale naopak vidí své fyzické parametry: "Myslím si, že moje největší mezery jsou ve výšce a hmotnosti. Potřebuji pořádně cvičit v posilovně, abych nabral hmotnost," uvědomuje si své nedostatky Wronka.

V dalších dotazech si pochvaluje Znojmo, o kterém říká, že je to nádherné město. Podpory fanoušků si jednadvacetiletý útočník váží a děkuje za ni. Všechny jeho odpovědi si můžete přečíst zde.