Orli Znojmo Orli Znojmo

Slavnosti okurek zpestřila autogramiáda Orlů

Slavnosti okurek zpestřila autogramiáda Orlů

Znojmo - První srpnové dny s sebou přinesly do znojemských ulic nejen další várku tropických teplot, ale také nový ročník Slavností okurek. V rámci jejich doprovodného programu se na Horním náměstí sešla hned čtveřice hokejových Orlů, kteří se v dvouhodinových blocích věnovali svým fanouškům, fotografovali se a rozdávali autogramy.

Během dopoledním bloku se v podpisovém stanu objevila nová posila v brankovišti Orlů Jakub Čech a spolu s ním mladý slovenský útočník v barvách Znojma Juraj Rožník. Odpoledne se představili Martin Podešva a další čerstvá tvář v jihomoravském dresu Filip Krejčiřík.

I přes opravdu vysoké teploty, které se vyhouply i pár stupínků nad třicítku, neztráceli hokejisté dobrou náladu. „Tato akce byla hlavně pro naše fanoušky, pokud si ji užili, tak můžeme být spokojení i my,“ zhodnotil akci za všechny zúčastněné hráče Juraj Rožník.

Již teď můžeme všem příznivcům hokeje prozradit, že ještě před startem sezony proběhne na znojemském zimním stadionu velká autogramiáda celého týmu, kterou bude doprovázet několik příjemných překvapení.