Orli Znojmo Orli Znojmo

Startuje online prodej permanentek na novou sezónu!

Startuje online prodej permanentek na novou sezónu!

Od soboty 5. září si fanoušci mohou zakoupit nebo prodloužit pernamentky na další sezónu. I letos se s koupí pernamentních vstupenek pojí řada výhod.

I v současné nepředvídatelné době se klub rozhodl vyslyšet přání fanoušků a zahájit prodej permanentních karet na sezónu 2020/2021. Vedení Orlů si je vědomo všech faktorů, které fanoušky při nákupu permanentních karet ovlivňují, a věří, že nákup permanentky budou fanoušci chápat zejména jako aktivní podporu klubu v momentální nelehké situaci. Příjem z prodeje vstupného a permanentních karet byl vždy jedním z hlavních pilířů ekonomické stability klubu. Jsme si jisti, že tomu tak bude i nadále a společně vše zvládneme.

Na základě aktuálně platných nařízení vlády bude zimní stadion při mistrovských utkáních Orlů rozdělen do čtyř oddělených zón pro diváky. Každá zóna musí disponovat vlastním vstupem, občerstvením a sociálním zařízením. Maximální kapacita každé zóny bude omezena na 500 osob. Mezi zónami nebude i nadále možno přecházet, zrušila se ale povinnost prodávat místa pouze ob řadu a ob místo. Pro klub to znamená, že pro začátek sezóny může být do prodeje uvolněno až 2000 vstupenek - z toho 1500 vstupenek k sezení a 500 na stání.

Mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví o omezení hromadných akcí

Rozvržení zón

Červená zónaSektory A horní, G1 a G2
Zelená zónaSektory A dolní, D, E a H
Žlutá zónaSektory B, C a F
Modrá zónaSektor na stání

Začátek prodeje a prodlužování planosti loňských permanentních karet startuje v sobotu 5. září 2020. Majitelé loňských permanentek mohou svá místa obnovit do 13. září 2020, poté budou tato místa uvolněna do dalšího prodeje.

Klub pro prodloužení platnosti loňských nebo zakoupení nových permanentek doporučuje využít systém online prodeje přes portál Enigoo, který fanouškům umožňuje obnovit nebo zakoupit pernamentku z pohodlí domova. Nové pernamentky si pak fanoušci mohou mohou nechat zaslat poštou, a ušetřit si tak cestu na stadion.

V případě předčasného ukončení sezóny zásahem vyšší moci bude držitelům permanentních karet na základě žádosti vrácena poměrná část z ceny pernamentky. O dalších organizačních opatřeních na konkrétní utkání bude klub informovat dle aktuální situace.

Výhody pro majitele permanentní karty

 • Všichni permanentkáři obdrží při zakoupení permanentky poukázku na 1 + 1 vstupenku ZDARMA do Aqualandu Moravia včetně spa v hodnotě 1 248 Kč *
 • Prvních 500 fanoušků obdrží poukázku na odběr 1 litru Znojemského piva *
 • Všichni permanentkáři obdrží slevovou poukázku od partnera klubu Freeport Fashion Outlet *
 • Všichni permanentkáří obdrží podsedák s logem klubu od partnera PPO CZ
 • Ze všech majitelů permanentních vstupenek budou vylosováni dva výherci, kteří získají možnost strávit celý zápasový den s týmem včetně pobytu na lavičce Orlů během mistrovského zápasu!
 • Sleva 10 % na nákup zboží v oficiálním klubovém FanShopu Orli Znojmo **

Navíc při prvním zápase proběhne slosování všech prodaných permanentních karet o Xiaomi elektrickou koloběžku!

Slevové vouchery budou k vyzvednutí po předložení permanentní vstupenky při prvních zápasech sezóny na označeném výdejním místě před ZS.

*Všechny výhody se řídí pokyny a informacemi uvedenými na poukazech.
**Slevu nelze uplatnit na již zlevněné nebo akční zboží.

Ceny permanentních vstupenek na základní část pro sezónu 2020/2021

Sektor Sezóna 2020/21
cena
Sektor A – horní2600 Kč
Sektor A – dolní2300 Kč
Sektor B2300 Kč
Sektory G1, G22100 Kč
Sektory C, D, E, F1900 Kč
Stání bez místenky1600 Kč

Způsoby prodeje

Při nákupu permanentní karty trvá povinnost vyplnění registrace držitelů permanentních karet. Registrační formulář je k dispozici ke stažení zde na webu nebo také v HockeyShopu a v kanceláři klubu.

Hlavní důvody:

 • Možnost v případě ztráty či zcizení karty na základě registrace vystavit za poplatek 50 Kč její duplikát, bez registrace není možné duplikát vystavit a bude účtována plná cena.
 • Distribuce informací pro fanoušky, např. změna termínu utkání.
 • Informace o speciálních akcích pro držitele permanentních karet, např. sleva na občerstvení.
 • Zvýšení bezpečnosti na stadionu.
 • 1) Osobní převzetí v kanceláři klubu

  Permanentky bude možné zakoupit v kanceláři hokejového klubu na ulici Dvořákova 16 v uvedené dny:

  Úterý9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00
  Středa9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00
  Čtvrtek9:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00

  Dotazy k osobnímu prodeji permanentek můžete směřovat na telefonní číslo +420 515 221 011 nebo e-mail info@hcorli.cz.

  2) Online přes internet nebo aplikaci

  Permanentní karty je možné zakoupit i prodloužit přes internet na portálu Enigoo.

  Koupit permanentku online

  Jak to funguje?

  • krok 1) Vyberete si místo (místa rezervovaná pro permanentkáře jsou barevně označena kolečkem, místa volně k prodeji čtverečkem)
  • krok 2) Zaplatíte online.
  • krok 3) Voucher na permanentku přijde na váš e-mail.
  • krok 4) Svoji permanentku včetně bonusů si vyzvednete po předložení voucheru při prvních zápasech sezóny na označeném výdejním místě před ZS, nebo si ji necháte zaslat na svoji adresu.

  3) Po telefonu

  CallCentrum je k dispozici na telefonním čísle +420 461 049 232 (email: info@enigoo.cz) denně od 9:00 do 22:00. Jak to funguje? Zavolejte na infolinku, operátorky vám vše ochotně vysvětlí a provedou vás nákupem krok za krokem.

  Vstupenky na jednotlivé zápasy základní části

  I nadále bude vstupenka na stání i sezení jednotná. Cena na mistrovská utkání v základní části 2020/2021 byla stanovena od 89 Kč za zápas základní části v závislosti na datu nákupu. Vstup zdarma mají děti do 2 let věku v doprovodu dospělé osoby bez nároku na místo.

  Jednorázové vstupné pro sezónu 2020/2021
  Dospělí89 Kč až 109 Kč / 4 EUR až 6 EUR
  Studenti a mládež
  Senioři *
  50 Kč / 2 EURA
  ZTP50 Kč / 2 EURA

  Platí do sektorů G1, G2, C, D, E, F, H + stání, kromě míst obsazených permanentní vstupenkou. Návštěvník s jednorázovou vstupenkou je povinen toto místo majiteli platné permanentky kdykoliv uvolnit.

  Studenti, mládež a senioři mohou po předložení ISIC karty nebo jiného studijního dokladu opatřeného fotografií a datem platnosti, respektive občanského průkazu nebo karty seniora, využít slevu. Slevu je možné uplatnit pouze v den zápasu na pokladně ZS.

  * Senioři jsou podle definice Světové zdravotnické organizace ti občané, kteří dovršili věku 65 let.