Orli Znojmo Orli Znojmo

Získejte podpis Orlů na znojemském Modelbraní

Získejte podpis Orlů na znojemském Modelbraní

Znojemští hokejisté se znovu po roce zúčastní Modelbraní, akce pořádané Domem dětí a mládeže Znojmo. Můžete se těšit na autogramy od čtveřice Peter Pucher, Jana Lattner, Jakub Stehlík a Marek Špaček. Akce se koná v areálu domu dětí na Sokolské ulici v sobotu 16. května od 10:00 do 17:00.

V rámci Modelbraní proběhne v areálu DDM bohatý doprovodný program. K vidění budou ukázky RC modelů bojové techniky, prohlídka auta K.I.T.T ze seriálu Knight Rider v měřítku 1:1, uniformované složky, ochutnávka vín, limonády a kávy, atrakce pro děti, ukázky vystoupení kroužků DDM Znojmo a mnoho dalších zajímavostí. K poslechu bude celý den hrát cimbálová muzika Dyjavánek a bude zajištěno občerstvení.

Kromě výše zmíněného se můžete těšit na autogramiády dvou znojemských sportovních týmů. Kromě hokejistů se budou podepisovat také hráči týmu amerického fotbalu Znojmo Knights a florbalisté TJ Znojmo.

Orli se budou podepisovat ve dvou dvojicích. V té první od 11:00 do 12:00 budou Jan Lattner a Peter Pucher, ve druhé od 13:30 do 14:30 můžete získat podpis Marka Špačka a Jakuba Stehlíka. K dispozici budou hráčské kartičky EBEL i podpisové karty Orlů.

Modelbraní